Головна » 2017 » Жовтень » 7 » «Спорт у моєму житті»
10:17
«Спорт у моєму житті»

Відповідно до плану роботи школи на 2017-2018 н.р. з 02.10.2017 по 06.10.2017 в школі проходив тиждень фізкультури під гаслом: «Спорт у моєму житті».

Активну участь у проведенні тижня взяли учні школи. Учителі фізичної культури Орлов С.М., Лобанова Н.В., Виходець В.В., Кругляк С.М. організували і провели з учнями цікаві заходи, змагання. Учні 5-х класів під керівництвом Лобанової Н.В. взяли участь у проведенні Олімпійського уроку, показали свої здібності у різних видах змагань. Переможцем змагань стала команда 5-В класу (кл. керівник Безрукова Л.І.), ІІ місце розділили між собою команди 5-Б і 5-Г класів (кл. керівники Ємєльянова С.О. та Батюк В.М.), а ІІІ місце – учні 5-А класу (кл. керівник Шостака Т.А.).

Учням других класів запамʼяталось проведення «Веселих стартів». Учитель фізичної культури Виходець В.В. організував проведення різноманітних конкурсів: стрибки на скакалці, передача мʼяча, пінгвін з мʼячем, не загуби мʼяча, плавці…

Продемонстрували учні і свої теоретичні знання з теми «Олімпійські ігри», «Видатні спортсмени України», говорили про фізичні і людські якості справжніх спортсменів. Цікаво, весело проходили змагання,які загартували командний дух учасників, розвивали їхні фізичні здібності, кмітливість, спритність. І місце у змаганнях «Веселі старти» посіла команда 2-А класу, ІІ місце – 2-Г класу, ІІІ місце – 2-Б класу. Учні 3-х класів взяли участь у вікторині «Зародження Олімпійських ігор». Переможцем стала команда 3-А класу. Гарні знання показали і учні 3-В, 3-Г класів. Організовано пройшли змагання з футболу серед учнів 4-х класів. Чудову гру показали учні 4-Б класу, вони були визнані кращою футбольною командою. ІІ місце посіла команда 4-Г класу, ІІІ – 4-В класу (вчитель фізкультури Кругляк С.М.).

Не підвели старшокласників і учні 1-х класів. Під керівництвом учителя Кругляк С.М. взяли участь у конкурсі малюнків «Спорт у моєму житті». Діти намагалися розповісти про свої улюблені види спорту, про заняття спортом у сімʼях, про своїх улюблених спортсменів.

У рамках тижня проведено змагання «Старти надій» серед учнів 5-х класів (учитель фізкультури Лобанова Н.В.). Спритність, хорошу фізичну підготовку показали учні 5-В класу (кл. керівник Безрукова Л.І.). Учні 7-9-их класів взяли участь у Першості школи з настільного тенісу (учитель фізкультури Орлов С.М.). У фінальному турі гри взяли участь 14 учнів. Переможцями стали Варава Олексій (І місце, 9-Б клас), Романович Олексій ( ІІ місце, 9-Б клас), Тимофєєв Сергій (ІІІ місце, 9-Б клас).

У вестибюлі школи були оприлюднені кращі спортивні стіннівки учнів 5-11 класів. За активну участь у проведенні тижня фізичної культури хочеться подякувати учителям 1-11 класів та організаторам тижня – активістам Орлову С.М., Виходцю В.В., Лобановій Н.В., Кругляк С.М.

Переглядів: 450 | Додав: Natalya | Рейтинг: 0.0/0